"Ik heb 2 hoofdtaken. Mijn eerste taak als studentassessor is dat ik het managementteam van de opleiding adviseer over het studentenperspectief. Ik geef door hoe studenten over dingen denken en wat ze ergens van vinden. Zo blijft het belang van de studenten gewaarborgd. Ten tweede ga ik me bezighouden met het TBL-onderwijs. Bij sommige TBL-sessies is echt nog winst te behalen. Ik ga mij inzetten om hierin verbeteringen door te voeren."
"De studentassessor vervult echt een brugfunctie tussen het managementteam van de opleiding en de studenten. Ik heb veel contact met de andere raden, zoals de studentenraad, de jaarvertegenwoordiging, de opleidingscommissie en de examencommissie, maar ik communiceer niet tussen de raden onderling. We praten elkaar wel bij tijdens het zogeheten bacheloroverleg, waarvan ik de voorzitter ben. Daarnaast schuif ik aan bij de vergaderingen van het opleidingsteam. Belangrijk om nog even te vermelden is dat ik in dienst ben van de opleidingsdirecteur."
Tijdens mijn keuzevak huisartsgeneeskunde in jaar 2 is er een module medical buisness. Dit gaat vooral over de bestuurlijke kant van de zorg en hoe de zorg zich onder andere economisch verhoudt met andere dingen in de maatschappij. Ik vond dit super interessant. Ook is onderwijs een gebied waarin ik ben geïnteresseerd. Met de functie als studentassessor kan ik onderwijs combineren met bestuurlijke elementen binnen de faculteit, dat trok mij enorm.
“Studenten mogen altijd iets aan mij vragen. Mocht je iets willen vragen over mijn project of iets anders, spreek mij dan vooral aan of stuur een mail naar okke.thijssen@student.uva.nl. Als ik de vraag niet kan beantwoorden, zal ik doorverwijzen.”