Mijn naam is Sara (23) en oorspronkelijk kom ik uit Duitsland. Momenteel volg ik een masteropleiding Business Administration, met een focus op Strategie. Daarvoor heb ik Media & Informatie gestudeerd en een minor in Managing Strategy & Marketing gevolgd aan de UvA. In mijn vrije tijd vind ik het leuk om met vrienden af te spreken, te reizen en doe ik veel sporten zoals tennis, pilates of spinning.
Ik was vooral geïnteresseerd in een kijkje achter de schermen te nemen bij de universiteit. Ik vind het belangrijk dat studenten transparantie krijgen en ik kan hieraan bijdragen door het ondersteunen van beide partijen, de studenten en de faculteit.
De overgang van studeren naar je eerste baan vind ik belangrijk. Zeker voor internationale studenten kan het een uitdaging zijn om een baan te vinden in Nederland. Daarnaast is AI een belangrijk onderwerp. Ik vind dat studenten moeten worden geïnformeerd over de mogelijkheden en uitdagingen ervan, omdat dit hen ook helpt ter voorbereiding op hun toekomstige carrière.
Allereerst wil ik onderzoeken welke behoeften studenten dit academische jaar hebben. Vervolgens zal ik deze combineren met de belangrijke thema’s uit voorgaande jaren en mijn ideeën hierover delen.
Je kunt mij altijd een berichtje sturen via LinkedInExterne link of mailen naar (s.l.bohm@uva.nlExterne link).