student.uva.nl
Welke opleiding volg je?
UvA Logo
Welke opleiding volg je?

Maak kennis met de nieuwe vertrouwenspersonen

Maak kennis met de nieuwe vertrouwenspersonen

Gepubliceerd op 13-01-2025 09:00
Vertrouwenspersonen zijn er voor je wanneer je met ongewenst gedrag te maken hebt. Zij luisteren, adviseren en kunnen je doorverwijzen naar professionele hulpverleners. De rechtenfaculteit heeft er nieuwe vertrouwenspersonen bij. Waarom zijn zij vertrouwenspersoon geworden en waarvoor kun je bij hen terecht?
Toon informatie voor jouw opleiding
Welke opleiding volg je?
of

De vertrouwenspersonen zijn UvA-medewerkers die hier speciaal voor opgeleid zijn. Bij elke faculteit of dienst is tenminste één vertrouwenspersoon aangesteld. Je kunt zelf kiezen wie je benadert, dat mag een vertrouwenspersoon van onze eigen faculteit of dienst zijn maar dat hoeft niet.  

Even voorstellen

Rosa Möhrlein en Larissa Put zijn onlangs begonnen als vertrouwenspersoon voor medewerkers en studenten.  

Rosa Möhrlein

Rosa Möhrlein

Rosa Möhrlein is sinds 2020 werkzaam bij de faculteit. Naast universitair docent is zij coördinator van het ervaringsonderwijsprogramma in de masteropleidingen: de Amsterdam Law Practice.

‘Ik ben gepromoveerd op het terrein van internationaal recht, maar heb ook een bachelor in psychologie. Vanuit die hoedanigheid ben ik altijd nieuwsgierig geweest naar mensen en bied ik graag een luisterend oor en een helpende hand. Ik vind het belangrijk dat de universiteit (en de faculteiten) een veilige leeromgeving bieden waar studenten en medewerkers van elkaar kunnen leren en groeien.’

Larissa Put

Larissa Put

Larissa is sinds 2023 werkzaam als Marketingadviseur Bachelors, waar zij bijdraagt aan de jaarlijkse instroom van nieuwe bachelorstudenten voor de opleidingen. Larissa heeft een master Economische Psychologie. En daarna heeft ze 15 jaar in de commerciële en non-profit sector in HR, marktonderzoek en marketing gewerkt.

‘Mijn mensgerichte gedrevenheid voor deze organisatie zet ik graag in als vertrouwenspersoon van de UvA. Ik vind het belangrijk dat studenten en medewerkers die last ervaren in de sociale omgeving en zich niet veilig voelen, steun kunnen ervaren. Ik wil er zijn om in vertrouwen je verhaal kwijt te kunnen en je echt gehoord te voelen.’

Larissa is vanaf februari 2025 beschikbaar als vertrouwenspersoon.

Sociale veiligheid

Onze vertrouwenspersonen hechten veel waarde aan een inclusieve gemeenschap waar iedereen zich gerespecteerd voelt en zichzelf kan zijn. Bij de UvA streven we naar een veilige, gezonde, en prettige omgeving voor zowel onze studenten als onze medewerkers. Als je te maken hebt met ongewenst gedrag (seksuele intimidatie, agressie, geweld, pesten, discriminatie) kun je terecht bij de vertrouwenspersonen. 

Neem contact op met een vertrouwenspersoon