Vanaf 28 augustus werken de printers weer normaal als je een door de UvA beheerde ICT-werkplek (laptop) hebt. Heb je een ICT-werkplek in eigen beheer, of print je via privé-apparaten? Dan moet je de printer opnieuw installeren via de canon-portal: uva.canon.nlExterne link.
Dit kan naar verwachting vanaf vrijdag 30 augustus, omdat het printeronderhoud voor ICT-werkplekken in eigen beheer langer duurt dan verwacht.
Tot die tijd kun je met een ICT-werkplek in eigen beheer wel printen door bovenstaande stappen te volgen. Of door in te loggen op https://uva.mycampusprint.nl/Login/LoginExterne link en het document dat je wilt printen in deze omgeving te uploaden.
De Servicedesk ICT Services helpt bij vragen en problemen op het gebied van ICT. Neem contact op met de Servicedesk via serviceportal.uva.nlExterne link