
De locatie verschilt van jaar tot jaar, dit jaar vindt het plaats op Science Park. Er wordt een symposium met een aantrekkelijk programma geboden, gecombineerd met de mogelijkheid om je te laten inspireren door het werk van de diverse exposanten. Voorafgaand aan de A&M-dag wordt dikwijls een tentoonstelling “Kunst en Wiskunde” gehouden. In de afgelopen jaren kwamen onder meer aan bod: islamitsche architectuur, perspectief, pythagorasbomen, borromeaanse ringen, vlakvullingen, bolconstructies, musica et ars, ruimtelijke verstekconstructies.
Dit jaar wordt Ars et Mathesis op zaterdag 15 november in het Science Park van de Universiteit van Amsterdam georganiseerd, in samenwerking met het Korteweg-de Vries Institute. Klik hierExterne link voor programma en hierExterne link voor nadere informatie.
Vind je het leuk om erbij te zijn? De faculteit stelt in het kader van 25 jaar FNWI een aantal tickets beschikbaar. Mail naar info-science@uva.nlExterne link voor je toegangsticket.