Zo log je in op Qualtrics
Inloggen op Qualtrics doe je met je UvAnetID, via deze link: https://uva.eu.qualtrics.com.
Instructievideo’s
Qualtrics heeft een uitgebreide supportomgeving. Aan de hand van instructievideo’s doorloop je de verschillende stappen bij het opstellen, uitzetten of analyseren van een enquête. Wil je contact opnemen met de Qualtrics-supportafdeling?
1. Kies 'Contact Support' of volg deze link.
2. Klik op 'Sign in with SSO'.
3. Organization ID: uva.
Gebruik geen gratis enquête-tools meer
In het kader van de privacy is het niet gewenst dat je gebruik maakt van gratis enquête-tools zoals bijvoorbeeld SurveyMonkey. De UvA heeft een contract met Qualtrics waarin wij onze privacy borgen.
Meer weten over Qualtrics?
Neem dan een kijkje op de A-Z onder het kopje ‘Enquêtes (Qualtrics)’ of klik op deze link die je rechtstreeks naar de A-Z pagina over Qualtrics brengt.
Meer weten over privacy?
Neem dan een kijkje op de A-Z onder het kopje ‘Privacy’ of klik op deze link die je rechtstreeks naar de A-Z pagina over privacy brengt.