Voor de beste ervaring schakelt u JavaScript in en gebruikt u een moderne browser!
EN
Diversiteit

Diversity Officers Faculteiten

Iedere faculteit heeft een eigen identiteit. Daarom hebben zij ieder een eigen Diversity Officer die samen met hun medewerkers en studenten het diversiteitsbeleid binnen de faculteit van onderaf bepaalt.

Faculteit Economie en Bedrijfskunde (FEB)

Siri Boe-Lillegraven
s.n.boe-lillegraven@uva.nl

Faculteit Geesteswetenschappen (FgW)

Carlos Reijnen
C.W.C.Reijnen@uva.nl

FDO team lid: Letje Lips
A.R.Lips@uva.nl

FDO team lid: Ghanima Kowsoleea
g.s.j.r.kowsoleea@uva.nl 

Faculteit Maatschappij- en Gedragswetenschappen (FMG)

Marieke Brand
M.E.Brand@uva.nl

Faculteit Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica (FNWI)

Machiel Keestra
Diversity-Science@uva.nl

Faculteit der Rechtsgeleerdheid (FdR)

Wike Been
W.M.Been@uva.nl

Faculteit Tandheelkunde (ACTA)

Inge van der Stap
I.G.M.vander.stap@acta.nl

Faculteit Geneeskunde (AMC)

Ilja Swets
i.swets@amc.uva.nl

Jeanine Suurmond
j.suurmond@amc.uva.nl

Bestuursstaf en diensten

Er is een interne vacature.