Rechten (Bachelor en Master)

Faculteit der Rechtsgeleerdheid

Informatie per afdeling en scriptiecoördinatoren

Sommige afdelingen hebben eigen, aanvullende handleidingen of protocollen voor het schrijven van een scriptie. Meer informatie vind je op de pagina van de betreffende mastertrack op Blackboard.

Algemene coördinatie scriptietraject

Secretariaat masterscriptie (voor praktische vragen): Mw. S.A.T.M. (Sophie) de Gouw, masterscriptie-fdr@uva.nl
Facultaire scriptie-coördinator: mw. mr. S. (Selma) de Groot, s.degroot@uva.nl

Algemene rechtsleer

  • dhr. dr. R.J.S. (Rob) Schwitters

    Scriptiecoördinator Algemene rechtsleer

    R.J.S.Schwitters@uva.nl | T: 0205253470

    Ga naar detailpagina

Arbeidsrecht

De afdeling Arbeidsrecht heeft duidelijke handleidingen over het schrijven van scripties. Elke student moet zich eerst melden bij de scriptiecoördinator:

  • mw. dr. I. (Ilse) Zaal

    Scriptiecoördinator master Arbeidsrecht

    I.Zaal@uva.nl | T: 0205252392

    Ga naar detailpagina

Belastingrecht

Secretariaat Belastingrecht

E: belastingrecht-fdr@uva.nl

 

  • dhr. mr. drs. W.A.P. (Willem) Nieuwenhuizen

    Scriptiecoördinator Indirecte belastingen: Omzetbelasting/ Overdrachtsbelasting

    W.A.P.Nieuwenhuizen@uva.nl | T: 0205253212

    Ga naar detailpagina
  • dhr. mr. W. (Wouter) Nijssen

    Scriptiecoördinator Nationaal fiscaal recht: ondernemingen: IB winst: overheidsbedrijven, deelnemingsvrijstelling en renteaftrek)

    W.Nijssen@uva.nl |

    Ga naar detailpagina
  • dhr. prof. dr. J.L. (Jan) van de Streek

    Scriptiecoördinator VPB

    J.L.vandeStreek@uva.nl | T: 0205253481

    Ga naar detailpagina
  • mw. mr. dr. S.J. (Suzanne) Mol- Verver

    Scriptiecoördinator Nationaal fiscaal recht: particulieren A (inkomstenbelasting, successie)

    S.J.Mol-Verver@uva.nl | T: 0205253534

    Ga naar detailpagina
  • dhr. mr. A.L. (Ton) Mertens

    Scriptiecoördinator Nationaal fiscaal recht: particulieren B (loonheffingen)

    A.L.Mertens@uva.nl |

    Ga naar detailpagina
  • dhr. prof. dr. mr. H. (Hein) Vermeulen

    Scriptiecoördinator Europees recht

    H.Vermeulen@uva.nl |

    Ga naar detailpagina
  • dhr. dr. E. (Eric) Poelmann

    Scriptiecoördinator Formeel belastingrecht

    E.Poelmann@uva.nl | T: 0205253459

    Ga naar detailpagina
  • mw. mr. C. (Ciska) Wisman

    Scriptiecoördinator Internationaal belastingrecht

    C.Wisman@uva.nl |

    Ga naar detailpagina
  • dhr. prof. dr. R.P.C. (Rob) Cornelisse

    Scriptiecoördinator Overige rechtsgebieden en FEE studenten

    R.P.C.Cornelisse@uva.nl |

    Ga naar detailpagina

International Tax Law (advanced master)

  • mw. dr. J.C. (Joanna) Wheeler

    Scriptiecoördinator International Tax Law (advanced master)

    J.C.Wheeler@uva.nl |

    Ga naar detailpagina

Bestuursrecht

  • mw. dr. T. (Tesseltje) de Lange

    Scriptiecoördinator Bestuursrecht

    T.deLange@uva.nl | T: 0205254970

    Ga naar detailpagina

Gezondheidsrecht

  • mw. mr. dr. R.P. (Rolinka) Wijne

    scriptiecoordinator Gezondheidsrecht

    r.p.wijne@uva.nl | T: 0205253363

    Ga naar detailpagina

Informatierecht

  • mw. mr. V.M.H. (Veronic) Sijstermans

    Scriptiecoördinator Informatierecht

    V.M.H.Sijstermans@uva.nl | T: 020 525 3464

    Ga naar detailpagina

Internationaal en Europees recht

  • mw. dr. R. (Rosanne) van Alebeek

    Scriptiecoördinator Internationaal recht

    R.vanAlebeek@uva.nl | T: 0205253445

    Ga naar detailpagina
  • mw. dr. H.E. (Hege Elisabeth) Kjos

    Scriptiecoördinator International trade and investment law

    H.E.Kjos@uva.nl | T: 0205253553

    Ga naar detailpagina
  • mw. dr. M. (Maria) Weimer

    Scriptiecoördinator European Competition Law and Regulation

    M.Weimer@uva.nl | T: 0205252672

    Ga naar detailpagina
  • dhr. mr. dr. M. (Maarten) den Heijer

    Scriptiecoördinator Public International Law

    M.denHeijer@uva.nl | T: 0205253260

    Ga naar detailpagina

Militair recht

  • dhr. prof. dr. T.D. (Terry) Gill

    Scriptiecoördinator Militair recht

    T.D.Gill@uva.nl | T: 0205253937

    Ga naar detailpagina

Privaatrecht

  • mw. mr. M.I. (Mirella) Peereboom-van Drunick

    Scriptiecoördinator Privaatrecht

    m.i.vandrunick@uva.nl | T: 0205253519

    Ga naar detailpagina

Staatsrecht

  • dhr. mr. dr. A.J. (Aernout) Nieuwenhuis

    Scriptiecoördinator Staatsrecht

    A.J.Nieuwenhuis@uva.nl | T: 0205253950

    Ga naar detailpagina

Strafrecht

  • dhr. mr. dr. K.C.J. (Koen) Vriend

    Scriptiecoordinator Strafrecht

    k.c.j.vriend@uva.nl | T: 0205253933

    Ga naar detailpagina

Gepubliceerd door  Faculteit der Rechtsgeleerdheid

18 september 2017